Bereket

Ege’nin balıkları ve bereketi bana bayram süprizi yaptılar! 

Gerçi artık bayramın son saatlerini yaşadığımız saatlerde sizin bayramınızı kutlayabildiğim için öncelikle beni hoş görmenizi isteyeceğim değerli okuyucular. Balıkları izlemek belki gönlünüzü alır!

Biz, tabii ki ailecek bayramda da Ayvalık’taydık. Zaten bize Ayvalık’ta olmak için bahane lazım 🙂  Güzel ziyaretlerle geçen, neşeli bir bayram geçirdik. Bu bayram benim için Hac Bayramı’dır. İnsanın kendi içine yaptığı yolculukların bayramıdır bana göre. Bu sefer bayram bana bereketli geldi ve beni daha çok mutlu etti. Nasıl etmez ki!   yukarıdaki videoyu çektikten bir kaç saat sonra bereket geldi, kapımı çaldı. Anlaşılan balıklar bereketi getirmişlerdi! Hava pırıl pırıldı, hafiften bir rüzgar esse de deniz sakindi, ışıl ışıldı ve doğa beni seviyordu!

Sözünü ettiğim bereketin, açık anlamına gelince: Bloğumuzda yenilikler var! Kısmetse yakında, Ayvalık’ta bulunan Destek Tasarım Akademisi ‘nin ( @destektasarimakademesi ) tasarım hakkındaki keyifli yazılarını, güzel kahve ve yemek tarifleriyle etkinlik duyurularını bloğumuzdan takip edebileceksiniz! Hatta başka süprizler de olacak. Katkılarından dolayı sayın Ali Akdamar ve Destek Tasarım Akademisi’ne en içten dileklerimle teşekkür ederim. Çok sevinçliyim.

Bayram bana böyle geldi. Dilerim sizlere de güzellikler getirmiştir. Her gününüzün sağlık, mutluluk ve huzurla geçmesini dilerim, inşallah yaptığınız yolculukların size dönüşleri de güzel olur, kalbinize göre olur.

Ege’nin balıkları, sizlere de hayırlı ve uğurlu olsun.

24 Ağustos, 2018 OZM

 

2 comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.