Bir teşekkür yazısı ne kadar geç kalabilir?

Hatırlarsanız 14 Temmuz 2018’de Özlem Şahin’le birlikte Kvcii, Ayvalık’ta imza ve tanıtım günü düzenlemiştik.

İşte o günden sonra araya giren bana özel nedenlerden dolayı bir türlü teşekkür yazısı yazamamıştım. Utanarak da olsa söylüyorum; Bir teşekkür yazısı bu kadar gecikmez ama gelin görün ki gecikti işte!

Az önce günleri saydım, bugün 52. günmüş! Hem benim hem de sizlerin aklınızdan geçeni buraya yazmıyorum sevgili okurlar 🙂 ( Aslında 14 Temmuzu da sayarsak 53 gün oluyor, kurtardım galiba 🙂 )

Şaka bir yana, ailelerimiz ve yeğenim Efe Mert başta olmak üzere, 14 Temmuz’da etkinliğ\nimize gelenlere, bize evsahipliği yapan Kvcii, Ayvalık ( @kvcii.ayvalik ) sahipleri Arzu ve Aydın Böke’ye, Ayvalık Magazin Dergisi’ne ( @ayvalikmagazin ) ( Ağustos 2108 sayısı için bizimle hem canlı yayınlayan bir röportaj yaptılar hem de dergide haberimiz çıktı. Ünlü olduk anlayacağınız 🙂 ) ve Ayvalık Belediye Başkanı Sayın Rahmi Gençer’e ( @rahmi.gencer ) en içten teşekkürlerimi sunarım. Başkanımızın jesti bizi çok şaşırttı ve mutlu etti.

Sizlerin ilgisi ve desteği bizler için çok önemli. O gün vaktinizi ayırdınız bizimle oldunuz. İyi ki varsınız, iyi ki geldiniz.

Bir teşekkür de Özlem Şahin’e! Sevgili Özlem arkadaşlığın, dostluğun, fikirlerin, yazarlığın benim için çok değerli. Canım arkadaşım iyi ki varsın.

Tabii sizler de iyi ki varsınız.

Gözüme tozlar kaçmadan bana müsade.

Bir sonraki yazımda buluşmak üzere…

04 Eylül 2018, OZM

2 comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.