Bin altın saat…

Her ne kadar hayatın koşturmasında farkına varmasak da, – bana göre – bize verilmiş her an altın değerindedir ve ona elimizden geldiğince sahip çıkıp iyi değerlendirmeliyiz.

Bu durumun farkında olan Açık Radyo 94,9 programcısı Gürhan Ertur, 12 haziran 2019, saat 15.30 ile 16.30 arasında Altın Saatler isimli programıyla 1000. kez bizlerle birlikte olacak. Bu programda kendisine Nuray Altınoğlu ve Elvan Cantekin de eşlik edecek. Konuk olarak da bir zamanların afet lojistik grubu Ağ – 17 Yardım Gönüllüleri olacak.

20 yıldan bu yana yürüttükleri gönüllü projeleri, Altın Satırlar gibi konulardan konuşacaklar.

20 yıldan beri sahip oldukları bu enerji ile gelecekteki 20 yıllık enerjiyi oluşturmaya çalışacaklar.

17 Ağustos Depremi’nin 20. yılında, 1000. Altın Saatler programını dinleyerek farkındalıklarımızı bir kez daha gözden geçirmeye ne dersiniz?

Şimdiki minikler için belki bir şeyler yaparız? Yapmalıyız da! Eskiden İstanbul’da deprem toplanma noktalarını daha fazla görüyordum. Ayvalık’ta da depremler olmasına rağmen, toplanma noktaları gördüğümü hatırlamıyorum. Aslında tek afet deprem de değil. Bildiğiniz ve yaşadığımız üzere ülkemizde seller hatta hortumlar da oluyor.

Olan bir deprem ne kadar farkındalık yarattı bilinmez ama Altın Saatler programıyla bu farkındalığa bir kez daha dikkat çekileceğine inanıyorum.

Programı acikradyo.com.tr adresinden canlı olarak dinleyebilir, destek olun başlığına tıklayarak görüşlerinizi, paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz.

Daha nice yıllara Altın Saatler

10 Haziran 2019, OZM

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.