Yeniden

Aşağıda paylaştığımı bu fotoğrafı 21 Şubat 2020 tarihinde Ayvalık’ta çekmiştim. O günlerde Korona virüsün ayak sesleri yazılı ve görsel basında duyuluyordu, uzmanlar tarafından dile getirilmeye başlanmıştı. Yaklaşık 18 gün sonra da hayatlarımız değişti.Bugünlerde ise tedbirlere dikkat ederek yeniden Ayvalık’ta olabiliyoruz, yeniden sevdiklerimizi görebiliyoruz, Kvcii’de mola verebiliyoruz.

Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle,

“Ben soğuk kahve istiyorum, sen ne içersin Ayşıncığım?” ” Yanına da çikolatalı bir pasta mesela ya da  Aydın Bey o gün ne pişirdiyse artık.

Salkımlar püfür püfür, serin serin. Sohbet ediyoruz, gülüyoruz, eğleniyoruz. Kahvelerin ve pastanın ne zaman bittiğini anlayamıyoruz. Sonra tekrar buluşmak üzere ayrılıyoruz. Dilara Hanım’a kolay gelsin, ellerine sağlık diyoruz ve evlere gidiyoruz ve sen eline fırçanı alıyorsun. Sonra… Sonra, yaşam resim oluyor ve resim de yaşıyor…

Tüh, yine Gazozcu Faik’e uğramayı unuttum! Yarın olsun da gideyim Gazozcu Faik’e, e gitmişken de Kvcii’de mola veririm, sen de gelir misin Ayşıncığım?

OZM, 05 Temmuz 2020

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.