Yazıyor yazıyor! Akşam baskısı!

header-logo

 

Güzel haber tez yayılır inşallah! 

” Kötü haber tez yayılır!” derler ama ben, yaklaşık bir saat kadar önce aldığım ve sizlerin de beğeneceğini düşündüğüm güzel bir haberi paylaşmak istiyorum sevgili dostlar.

Bloğumun amaçlarını biliyorsunuz ve bu amaçlar doğrultusunda da hedeflerim var. İşte o hedeflerden birisi de yolunuz İstanbul’a düştüğünde ya da zaten yolunuz, rotanız İstanbul’sa, elimden geldiğince sizleri buradaki etkinliklerden haberdar etmek.                    ” Neredeyse 20 milyonluk şehirde nereye gidelim? Hele bir de bir kaç günlüğüne geldiysek! ” dediğinizi duyar gibiyim. Artık İstanbul’a gelmeden önce, Kültür Ajans sayfasını tıklayarak, İstanbul’da da yapılacak olan etkinlikler hakkında daha kapsamlı bilgi alabileceksiniz.

Bu sabah, 1989 yılından itibaren İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kültür A.Ş ile görüştüm. Kültür A.Ş, sanat, kültür ve turizm alanlarında hizmetler sunuyor.

Kültür A.Ş’den ( @kultur_istanbul ) sayın Ebru Keskin talebimle ilgilendi ve akşam üzeri de güzel haberi verdi. Bloğumda, Kültür A.Ş’nin izniyle bağlantılar paylaşabileceğim. Böylece İstanbul’dayken tiyatroya gitmek isterseniz Şehir Tiyatroları’nın takvimine ve yine Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda düzenlecek olan etkinliklere buradan ulaşabileceksiniz.

Ayrıca, sizleri diğer etkinliklerden de haberdar etmeye devam edeceğim.

Kültür A.Ş’ye izin verdiği için teşekkür ederim.

17 Ocak 2019, OZM

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.